Tým 4m


Níže vám představujeme tým vedení 4medvědů. S týmem učitelů a lektorů Montessori centra se můžete seznámit zde, s týmem školky Začít spolu zde.

PAV_0671Ing. Renata Křivánková

  • Statutární orgán – ředitelka 4medvědi, z.ú.
  • projektová manažerka Montessori centra 4medvědi
  • lektorka Montessori pracoven pro miminka a batolata, lektorka seminářů pro rodiče Montessori inspirace pro život
  • E-mail: renata@4medvedi.cz
  • Tel.: 777 190 108

Renata v roce 2008 spoluzakládala Rodinné centrum 4medvědi. Několik let vedla montessori pracovny pro rodiče s dětmi 0 – 18 měsíců a 18 – 3 roky, učila v montessori jeslích a nyní v centru působí převážně jako projektová manažerka, ředitelka a tvůrce dlouhodobých plánů a vizí. Vede semináře pro rodiče Montessori inspirace pro život. Založila blog www.smyslovy-pruzkumnik.cz a pro rodiče napsala e-book “Jak probudit v dětech nezávislost a sebevědomí u nás doma”. Je držitelkou Mezinárodního montessori diplomu AMI 0-3 roky a studuje Mezinárodní montessori výcvik AMS 3-6 let. V roce 2009 absolvovala kurz Respektovat a a být respektován základní i pokračující, v praxi jej využívá každý den se svými dvěma dětmi. Absolvovala semináře Montessori pedagogika v praxi, Transformace montessori učitele, Montessori cestou s dětmi 1,5 až 3 roky, Asistent v montessori MŠ, Dítě a dospělý – Od chaosu k řádu, Řízení montessori škol. Ráda jezdí na kole, lyžuje a tvoří z fimo. Kontakt: renata@4medvedi.cz

DSC_0696Ing. Petra Glombová

  • Dlouholetá členka vedení 4medvědů a DS Začít spolu.
  • Zakladatelka 4medvědi, z.ú.

Petra vystudovala VŠE, fakultu Mezinárodních vztahů. Před rodičovskou dovolenou pracovala 5 let v pojišťovně na pozici team-leaderky v oblasti podpory prodeje. Více než 10 let jezdila jako vedoucí a instruktorka na letní i zimní dětské tábory a starala se tam o ty nejmenší děti. Zajímá se o personalistiku a trendy v oblasti slaďování rodinného a pracovního života. Prošla kurzem a úspěšně složila zkoušku jako “Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky”, která je jednou z možných kvalifikací pro výkon práce v dětské skupině. Absolvovala ukázkové denní kurzy v různých školkách Začít spolu, Řízení Montessori škol s Peterem Davidsonem a AMI kurz pro asistenty v Montessori MŠ, Základy Hejného metody. Má ráda hory, dobrou hudbu a literaturu, baví ji rukodělná tvorba a zahradničení. Má dvě děti, obě prošly školkou Začít spolu.

PAV_0657Mgr. Jana Holcová

  • zakladatelka Rodinného centra 4 medvědi, dlouholetá členka vedení 4medvědů
  • Předsedkyně Správní rady 4medvědi, z.ú.

Pro RMC 4 medvědi pracovala od jeho založení v r. 2008 až do jara 2015, spolu s Renatou Křivánkovou stála u jeho založení. Měla na starosti především vedení komunikace a budování dobrého jména organizace. Zodpovídala za plánování komunikace, obsah a realizaci všech tištěných materiálů (letáky, plakáty, roll-upy, newslettery), za webové stránky a správu FB profilu. Vybudovala a spolu s kolegyněmi posilovala dobrou značku. Před odchodem na rodičovskou pracovala jako projektová manažerka v think-tanku Evropské hodnoty. Vystudovala Žurnalistiku a mediální studia na Karlově a Masarykově univerzitě, pět let pracovala v několika českých médiích (LN, ČTK, Český rozhlas, iDnes). Je maminkou dvou dětí, s rodinou žije v Praze 4.

Copyright © 2016 4medvědi, z.ú.