Dětské kroužky


Milí rodiče,

pokud hledáte kvalitní a zajímavou náplň volného času pro své potomky, dovolujeme si vám nabídnout kroužky, které nově otevíráme u nás na Budějovické – Angličtinu, Keramiku, Hrátky s bubnem a Kutílka. Kroužky jsou určeny pro děti předškolního věku 3 až 7 let bez rodičů. Na kroužky je možné hlásit se na kontaktu petra@4medvedi.cz, tel.: 724 464 329. Koná se v RC 4medvědi (školka Začít spolu 4medvědi), Bítovská 5, poblíž metra Budějovická.

Angličtina s rodilým mluvčím

 • Každé pondělí, 15:00 – 16:15 hod.
 • Již třetím rokem stejný osvědčený lektor Chris z JŠ Akcent. Děti se budou seznamovat s angličtinou formou her, poslechu písniček a zažijí i spoustu legrace.
 • V dílně a ve třídě. Cena na pololetí 1 300 Kč.

Pohybová středa – sportování, tanečky

 • Každou středu, 15:00 – 15:45 hod.
 • Zábavné pohybové aktivity ve spojení s přirozenou výukou angličtiny – asociace významu nového slova s konkrétním pohybem usnadňuje účinné zapamatování. Využíváme anglické říkanky, písničky a oblíbené tradiční pohybové hry. Děti zlepší svou obratnost a flexibilitu a osvojí si pohybové návyky pro nejrůznější druhy sportu a tance, doplněno o protažení a dýchací cvičení.
 • Kroužek vede: Mgr. Kateřina Jindrová
  Katka ukončila studium na pedagogické fakultě Karlovy Univerzity, kde se specializovala na hudbu a angličtinu. Při škole se soustavně věnovala také tanci a moderní gymnastice – absolvovala kurzy klasického baletu, jazzu, moderního tance i street dance a hip hopu. Poté strávila rok v Brazílii, kde též navštěvovala taneční akademii a rozvíjela své jazykové dovednosti (angličtina, španělština a portugalština). Katka je členkou populární taneční skupiny “IF”, se kterou pracovala např. na projektech, jako Česko hledá Superstar, Bailando apod. Již 4 roky se též věnuje černému divadlu (blacklight theatre) a tanci v muzikálech (Golem, Švejk, Drácula, Baron Prášil). Kurzy pohybové výchovy a baletu pro předškolní děti vede již 8 let, převážně v angličtině. Věnuje se též různým druhům jógy a Pilates. Má dvě holčičky.
 • Cena na pololetí 1 100 Kč.

Kutílek – OBSAZENO

 • Každý čtvrtek, 16.30 – 17.30 hod.
 • S Jardou Střeštíkem, v nové zrekonstruované dílničce. Budeme společně brousit, pilovat, natírat, barvit, sprejovat, lepit, klepat, bouchat, čmárat, stříhat a tvořit si výrobky: lodičky, ptáčky, krmítka, kouzelné pytlíky, voňavé polštářky, vlastní mini dřevěnou stavebnici, látkový míček, vrtulník a mnoho dalšího.
 • V dílně. Cena na pololetí 1 200 Kč.

Kroužky jsou určeny pro děti předškolního věku 3 až 7 let bez rodičů, Kutílek možno s rodiči. Na kroužky je možné hlásit se na kontaktu petra@4medvedi.cz, tel.: 724 464 329. Koná se v RC 4medvědi (dětská skupina Začít spolu 4medvědi), Bítovská 5, www.4medvedi.czč.

Copyright © 2016 4medvědi, z.ú.