Tábory


Letní příměstské tábory 2020

Naše tábory jsou určené nejen dětem z našich školek, ale přístupné i široké veřejnosti.

Tábory nabízíme ve dvou lokalitách:

Bítovská 5, Praha 4 – Budějovická

Nad Hájem 3, Praha 4 – Hodkovičky

 

Vybere si tábor dle programu a termínu pro vaše dítě.

Týden s angličtinou – Hlavní průvodce Nana

7. 7. až 10. 7. 2020 – 5 volných míst

Místo: Nad Hájem 3, Praha 4 (Hodkovičky)

Cena: 2900 Kč/dítě/týden. Pokud si přivedete sourozence nebo kamaráda, je cena zvýhodněna pro oba na 2700 Kč/dítě/týden.  (podpořeno dotací EU) 

Průvodce: Nana a Míša

Začneme hezky od začátku pozdravy v angličtině, naučíme se čísla a abecedu prostřednictvím písní, her a karet, budeme objevovat zajímavé pomůcky a předměty ve třídě, budeme si také povídat o základech stolování, samozřejmě v angličtině! Každý den budeme vyrábět drobné výrobky pro potěšení.  Půjdeme také do nedalekého lesa, na hřiště nebo můžeme zůstat u nás na zahradě, kde si zahrajeme zajímavé hry.

Každý den 8:00 – 15:30 hod.

 

Přihlášky prosím zasílejte Kájině Šponarové, mail: kajina@4medvedi.cz, tel.: 739 205 767.

Týden s dětskou jógou – Hlavní průvodce Míša

13. 7. až 17. 7. 2020 – 5 volných míst

Místo: Nad Hájem 3, Praha 4 (Hodkovičky)

Cena: 2900 Kč/dítě/týden. Pokud si přivedete sourozence nebo kamaráda, je cena zvýhodněna pro oba na 2700 Kč/dítě/týden.  (podpořeno dotací EU) 

Průvodce:  Míša a Kájina

Každý den začneme ranní jógou. Postupně se budeme učit jednotlivé cviky pomocí kartiček, které si budou děti zakládat do svého deníčku. Naučíme se správně hýbat i odpočívat. Vedle jógy se budeme věnovat i jiným pohybovým aktivitám a určitě navštívíme i blízká sportoviště a lesní park.

Každý den 8:00 – 15:30 hod.

 

Přihlášky prosím zasílejte Kájině Šponarové, mail:kajina@4medvedi.cz, tel.: 739 205 767.

 

13.7. – 17.7.2020 –   Na křídlech ALBATROSA – obsazeno

20.7. – 24.7.2020 – Na křídlech ALBATROSA – volná 4 místa

3.8. – 7.8.2020 –     Záchranáři – obsazeno

10.8. – 14.8.2020 – Záchranáři – obsazeno

Místo: Bítovská 5, praha 4 – Budějovická

Pokud máte zájem, napište Jardovi Střeštíkovi, jarda@4medvedi.cz

 • Tábory budou probíhat od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:30 hod.
 • Cena tábora  2900 Kč/dítě/týden. Pokud si přivedete sourozence nebo kamaráda, je cena zvýhodněna pro oba na 2700 Kč/dítě/týden.  (podpořeno dotací EU) 
 • V ceně tábora je zahrnuta celodenní strava (svačina, oběd, svačina), pitný režim, pedagogický personál, táborové dobrodružství včetně materiálu, odměn, vstupného a výletů.
 • Věk dětí od 3 – 6 let.
 • Podmínkou pro účast dítěte na táboře je řádné očkování. Tato informace je v zákoně o dětských skupinách, kterým se řídíme. Spolu s přijetím dítěte je spojena drobná administrativa.
 • Místo konání táborů: Začít spolu 4medvědi, Bítovská 5, Praha 4, Michle (metro C Budějovická).
 • Tábory v červenci a v srpnu vede pan učitel Jaroslav Střeštík
 • Přihlašování je možné do konce května 2020.

 

Na křídlech ALBATROSA

Během týdne příměstského tábora si zahrajeme na neohrožené dobrodruhy a cestovatele. Na křídlech ALBATROSA procestujeme svět. Vyzkoušíme si rozmanité dopravní prostředky, zažijeme neopakovatelné kouzlo lidových tradic, ochutnáme národní speciality, vyrobíme si tradiční domorodý oděv, naučíme se cizokrajné písně, poznáme krásy přírody a jedinečnost zvířat a rostlin z různých koutů Země. Chvíli nám bude zima mezi tučňáky v Antarktidě, poté se zase ohřejeme pod africkým sluncem. Domorodí obyvatelé Nového Zélandu nás naučí svůj tanec HAKA, se severoamerickými Indiány se zdokonalíme ve střelbě z luku, mistři japonské kuchyně nás zasvětí do přípravy tradičních SUSHI. Své putování odstartujeme i zakončíme ve staré dobré Evropě, kde jsme rádi doma s tátou a mámou. Těšíme se na Vás.

Záchranáři

V týdnu s názvem Záchranáři nás čeká seznámení s různými druhy záchranných složek. Zjistíme co všechno patří ke službě, povinnostem a práci Hasičů, Policistů, Městské policie, Horské služby, Záchranky, Letecké záchranky…Vyzkoušíme si základní pravidla první pomoci, vytvoříme si vlastní cestovní lékárničku, zkusíme si práci s hasicím přístrojem, vytvoříme si vlastní záchranářskou výbavu. Připomeneme si, jak přivolat pomoc, jaká telefonní čísla nám pomohou. Navštívíme hasičskou stanici a přijede za námi opravdový tým Policie. Během týdne nás bude doprovázet mnoho zajímavých her, sportovních aktivit, kino, ale i odpočinku v době letních prázdnin. Těšíme se na Vás.

 

………………………………………..

Společné informace, podmínky přihlášení:

 • Minimální kapacita je 12 dětí (aby se tábor uskutečnil) a maximální kapacita je 19 dětí.
 • Program bude obsahovat týdenní dobrodružství a výlety v blízkém okolí (přeprava MHD, vlakem), vycházky do lesa, tvořivé dílny, po obědě odpočinek a volná hra na zahradě / v herně (dle počasí).
 • Storno podmínky – odhlášení nutno zaslat písemně na přihlašovací email. 4 týdny a více před začátkem tábora: vracíme 100 % z ceny; do 15 dní: 50 % z ceny; méně než 10 dní: 0 % z ceny.

Těšíme se na Vás, bude to prima!

Copyright © 2016 4medvědi, z.ú.