Reference


Co říkají rodiče o naší školce a programu Začít spolu?

Úžasné, starostlivé paní učitelky, program, který vede k samostatnosti, k zodpovědnosti, kreativitě, schopnosti formulovat svůj názor, respektovat druhého…Přemýšlím, jak vám poděkovat za to, že Tedíkovo první setkání s předškolním zařízením bylo tak milé. Že jste mu dali pocit, že se nemusí školky bát. Děkuji za všechnu starostlivost a trpělivost s ním. Máte můj obdiv. Manžel chtěl ještě říci, že je uklidňující pocit vědět, že je u vás v dobrých rukou.

maminka Klára

„…Každé ráno se dozvím, co se ve školce právě probírá, takže si o tom se syny pak můžeme povídat i doma. Kdykoli přijdu do třídy, mám pocit, že jsem vítána a paní učitelka vždy najde něco, za co může každé dítě jeho mamince pochválit. Také se mi líbí, že je kladen důraz na individualitu dítěte, každé dítě má možnost vyniknout v činnosti, kterou si zvolí a i samotné činnosti jsou vybírány tematicky a prakticky: před Vánoci děti vyráběly nepečené cukroví na vánoční besídku, samy si ve školce připravovaly kostýmy na divadelní představení, atd. … V neposlední řadě jsem spokojená s tím, že děti chodí ven téměř za každého počasí a pořádně se „vyřádí“. Úplně úžasná je předškolní příprava pro předškoláky, díky ní si jsem jistá, že syn první třídu určitě zvládne a dokonce se tam začal i těšit.“

maminka Anežka

“Úžasné paní učitelky, individuální přístup, paní učitelky výborně znají všechny potřeby jednotlivých dětí. Jsou tolerantní k jejich nedostatkům a vedou děti k tomu, aby na nich bez pocitu méněcennosti pracovaly. Děti se do školky těší, prázdniny jsou jim dlouhé. Milující učitelky – když je potkáme na ulici, hned k nim běží. Výborné výsledky dětí před nástupem do školy – zcela bezproblémový přechod a v naší škole velký náskok. Všechny učitelky jsou k dětem přátelské, neslyšela jsem nikdy, že by na děti křičely, vedou je k domluvě, nemluví na ně z výšky, trpělivě vše vysvětlují. Myslím, že je cítit, že pracují s láskou a radostí.”

maminka Katarína

“Hledali jsme školku, která by byla k dětem i rodičům přátelská, do které by Tonička ráda chodila. Nechtěli jsme jen instituci, která nám dítě „pohlídá“, ale která ho bude dál rozvíjet, podporovat jeho fantazii, snad také nás rodiče inspirovat. Rodičům, kteří hledají školku, bychom 4medvědy rádi doporučili zejména z proto, že je to opravdu přátelská školka, která děti úžasným způsobem rozvíjí a s rodiči udržuje kvalitní otevřenou komunikaci.”

maminka Adéla

„…Když se mi v r. 2010 narodil 2. syn, začali jsme do 4medvědů chodit i s ním, nejprve do Montessori pracoven, pak chodil pravidelně do Montessori „miniškolky“. Poté přestoupil do třídy Začít spolu pod vedení Báry Mykiskové a to bylo to nejlepší, co Lukáška mohlo potkat. Už třetím rokem navštěvuje tuto třídu a je naprosto spokojený. 

maminka Alžběta

Copyright © 2016 4medvědi, z.ú.